Soveltamisala
Automaattinen pesukone, jota käytetäänruoka,maatalous, lääke, metsätalous, ympäristö, maataloustuote testaus, laboratorioeläimetja muilla vastaavilla aloilla lasiesineiden puhdistusratkaisujen tarjoamiseksi. Käytetään Erlenmeyer-pullojen, pullojen, mittapullojen, pipettien, injektiopullojen, petrimaljojen jne. puhdistukseen ja kuivaukseen.
Tekniset tiedot:
| Mitat (K*L*S) | 990 * 612 * 750 mm |
| Puhdistuskerrosten lukumäärä | 1–3 kerrosta |
| Kammion tilavuus | 202L |
| Kiertovesipumpun virtausnopeus | 0-600L/min säädettävä |
| Sähkö | 280V/380V |
| Lämmitysteho | 4 kW/9 kW |
| Korin tunnistusjärjestelmä | Standardi |
| Asennustapa | Vapaasti seisova |
| Kuivaustapa | EcoDry-toiminto |
![]()
![]()
![]()
![]()
Toiminnan hallinta
1. Pesun aloitusviivetoiminto: laitteessa on ajanvarauskäynnistys ja ajastinkäynnistys, jotka parantavat asiakkaan työtehokkuutta
2. OLED-moduulin värinäyttö, itsevalaistus, korkea kontrasti, ei katselukulman rajoituksia
3. tason salasananhallinta, joka voi täyttää erilaisten hallintaoikeuksien käytön
4. Laitteiston vianmääritys ja ääni- ja tekstikehotteet
5. Puhdistustietojen automaattinen tallennustoiminto (valinnainen)
6.USB-puhdistustietojen vientitoiminto (valinnainen)
7. Mikrotulostintietojen tulostustoiminto (valinnainen)
Toiminnon esittely
1. Viivästetty käynnistys: Asetettu pesuaika laskemalla tai kiinteällä kellonajalla
2. Toiminnallinen suojaus eri salasanatasoilla
3. Ohjausjärjestelmä: Mikrotietokoneohjaus, RS485, optokytkimien eristäminen, alkuperäinen tuotu siru, signaalin etäsiirto suojattu.
4. Automaattinen ovijärjestelmä
5. Kiertovesijärjestelmä: Muuttuva käynnistystaajuus Kiertovesipumpun virtaus: 0–600 l/min Paineenvalvonta ja vaahdonestopesu tehokkaan puhdistuksen varmistamiseksi Suihkuvarsi nopeudenvalvonnalla hälyttää esteistä
6. Pesukorijärjestelmä: Pesukori vaihdettavissa millä tahansa tasolla. Monitasoinen ruiskutuspesu ja vaihdettavat korit. Yli kolme vedenottoaukkoa automaattisesti sulkeutuvalla venttiilillä. Automaattinen korin tunnistus ja veden virtauksen säätö.
7. Kapasiteettikorkeus: Yhden tason puhdistuskorkeus: 70 cm Puhdistuskorkeus kahdessa tasossa: 46 cm Puhdistuskorkeus kolmessa tasossa: 17 cm
Sertifikaatit:
Usein kysytyt kysymykset:
K1: Miksi valita XPZ?
Olemme Kiinan tarkastusviranomaisten ja kemianteollisuuden yritysten tärkein toimittaja.
Tuotemerkkimme on levinnyt moniin muihin maihin, kuten Intiaan, Isoon-Britanniaan, Venäjälle, Afrikkaan ja Eurooppaan.
Tarjoamme räätälöityihin tarpeisiin perustuvia integroituja ratkaisuja, jotka sisältävät tuotevalinnan, asennuksen ja käyttökoulutuksen.
K2: Millaisen lähetyksen asiakas voi valita?
Yleensä laiva meritse, ilmateitse.
Pyrimme parhaamme mukaan täyttämään asiakkaiden kuljetustarpeet.
K3: Kuinka varmistaa tuotteen laatu ja huoltopalvelu?
Meillä on CE- ja ISO-laatusertifikaatit sekä muita vastaavia.
Meillä on erinomainen huoltopalvelu ja huoltoinsinööri.
Tuotteillamme on takuuaika.
K4: Tölkkiwevierailla tehtaallasi verkossa?
Olemme erittäin kannustavia.
K5: Minkä maksutavan asiakas voi valita?
T/T, L/C ja jne.