Kone (sopii konemalleille)
Kunnia-2
Aurora-2
Aurora-F2
Salama-F2
Ylemmän kerroksen puhdistuskori, Keskimmäisen kerroksen puhdistuskori, Ylemmän kerroksen puhdistuskoriteline, Keskimmäisen kerroksen puhdistuskoriteline, Ylemmän kerroksen moduulikori, Keskimmäisen kerroksen moduulikori
Asennetaan kaksi- tai kolmikerroksiseen pesuriin, asetetaan erilaisiin ruiskutusmoduuleihin, huuhdellaan uudelleenkäytettäviä laboratoriolaseja, keramiikkaa, muoveja, ruostumatonta terästä ja niin edelleen.
| Materiaalinen | 316L ruostumaton teräs |
| Väri | Matta Ruostumaton teräs |
| Aktiivisuusrulla | Kuusi |
| Asennonsäädin | Kaksi |
| Korin tunnistus | Yksi |
| Korin rungon työntö- ja vetoliike | 550 mm |
Sisäänrakennettu pyörivä suihkuvarsi
Manuaalinen työntö- ja vetomekanismilla varustettu tulo- ja lähtökammion puhdistus
Laakeri ruostumattomasta teräksestä valmistettu ohjauskisko molemmilla puolilla
Pikatulppa veden sisääntuloon, pesuvesi kammion ohjaimen takaosasta jokaiseen ruiskutusmoduuliin
Voi laittaa koreja, joita käytetään puhtaiden leveäsuisten pullojen kanssa
| Ulkomitat, korkeus millimetreinä | 139 mm |
| Ulkomitat, leveys millimetreinä | 529 mm |
| Ulkomitat, syvyys millimetreinä | 574 mm |
| Nettopaino | 3,7 kg |
Sertifiointi
Hangzhou Xipingzhe Biological Technology Co., Ltd.
XPZ on johtava laboratoriolasipesukoneiden valmistaja, joka sijaitsee Hangzhoun kaupungissa, Zhejiangin maakunnassa Kiinassa. XPZ on erikoistunut automaattisten lasipesukoneiden tutkimukseen, tuotantoon ja kauppaan. Näitä koneita käytetään biolääketieteen, lääketieteen, laadunvalvontaympäristöjen, elintarvikkeiden seurannan ja petrokemian alalla.
XPZ on sitoutunut auttamaan kaikenlaisten puhdistusongelmien ratkaisemisessa. Olemme Kiinan tarkastusviranomaisten ja kemianteollisuuden pääasiallinen toimittaja. Samaan aikaan XPZ-tuotemerkki on levinnyt moniin muihin maihin, kuten Intiaan, Isoon-Britanniaan, Venäjälle, Etelä-Koreaan, Ugandaan ja Filippiineille. XPZ tarjoaa integroituja ratkaisuja räätälöityjen tarpeiden mukaan, mukaan lukien tuotevalikoiman, asennuksen ja käyttökoulutuksen jne.
Keräämme lisää yritysetua tarjotaksemme innovatiivisia tuotteita korkealla laadulla ja erinomaisella palvelulla säilyttääksemme pitkäaikaisen ystävyytemme.
XPZ-tehdas

Näyttely

