Hetki-1
Kunnia-2
Aurora-2
Aurora-F2
Salama-F1
Alemman kerroksen siivouskori, Alemman kerroksen siivouskoriteline, Alemman kerroksen moduulikori
Asennetaan yksi-, kaksi- tai kolmikerroksiseen pesuriin, asetetaan erilaisiin ruiskutusmoduuleihin, huuhdellaan uudelleenkäytettäviä laboratoriolaseja, keramiikkaa, muoveja, ruostumatonta terästä ja niin edelleen.
| Materiaali | 316L ruostumaton teräs |
| Väri | Matta ruostumaton teräs |
| Aktiivisuusrulla | Kahdeksan |
| Asennonsäädin | Kaksi |
| Korin rungon työntö- ja vetoliike | 550 mm |
Jaettu kahteen kerrokseen verkkoalustan täyttämistä varten
Sisäänrakennettu pyörivä suihkuvarsi
Manuaalinen työntö- ja vetomekanismilla varustettu tulo- ja lähtökammion puhdistus
| Ulkomitat, korkeus millimetreinä | 230 mm |
| Ulkomitat, leveys millimetreinä | 528 mm |
| Ulkomitat, syvyys millimetreinä | 584 mm |
| Nettopaino | 5,6 kg |
Sertifiointi
XPZ-yritys
Hangzhou Xipingzhe Biological Technology Co., Ltd.
XPZ on johtava laboratoriolasipesukoneiden valmistaja, joka sijaitsee Hangzhoun kaupungissa, Zhejiangin maakunnassa Kiinassa. XPZ on erikoistunut automaattisten lasipesukoneiden tutkimukseen, tuotantoon ja kauppaan. Näitä koneita käytetään biolääketieteen, lääketieteen, laadunvalvontaympäristöjen, elintarvikkeiden seurannan ja petrokemian alalla.
XPZ on sitoutunut auttamaan kaikenlaisten puhdistusongelmien ratkaisemisessa. Olemme Kiinan tarkastusviranomaisten ja kemianteollisuuden pääasiallinen toimittaja. Samaan aikaan XPZ-tuotemerkki on levinnyt moniin muihin maihin, kuten Intiaan, Isoon-Britanniaan, Venäjälle, Etelä-Koreaan, Ugandaan ja Filippiineille. XPZ tarjoaa integroituja ratkaisuja räätälöityjen tarpeiden mukaan, mukaan lukien tuotevalikoiman, asennuksen ja käyttökoulutuksen jne.
Keräämme lisää yritysetua tarjotaksemme innovatiivisia tuotteita korkealla laadulla ja erinomaisella palvelulla säilyttääksemme pitkäaikaisen ystävyytemme.
XPZ-tehdas

Näyttely

