Hetki-1
Kunnia-2
Aurora-2
Aurora-F2
Salama-F1
Alemman kerroksen siivouskori, Alemman kerroksen siivouskoriteline, Alemman kerroksen moduulikori
Asennetaan yksi-, kaksi- tai kolmikerroksiseen pesuriin, asetetaan erilaisiin ruiskutusmoduuleihin, huuhdellaan uudelleenkäytettäviä laboratoriolaseja, keramiikkaa, muoveja, ruostumatonta terästä ja niin edelleen.
| Materiaali | 316L ruostumaton teräs |
| Väri | Matta Ruostumaton teräs |
| Aktiivisuusrulla | Kahdeksan |
| Asennonsäädin | Kaksi |
| Korin rungon työntö- ja vetoliike | 550 mm |
Manuaalinen työntö- ja vetomekanismilla varustettu tulo- ja lähtökammion puhdistus
Täytä pesukoneen alaosaan
Kuljeta kaikenlaisia verkkokoreja ja kaikenlaisia korisisusteita
| Ulkomitat, korkeus millimetreinä | 79 mm |
| Ulkomitat, leveys millimetreinä | 529 mm |
| Ulkomitat, syvyys millimetreinä | 546 mm |
| Nettopaino | 2 kg |


XPZ on johtava laboratoriolasipesukoneiden valmistaja, joka sijaitsee Hangzhoun kaupungissa, Zhejiangin maakunnassa Kiinassa. XPZ on erikoistunut automaattisten lasipesukoneiden tutkimukseen, tuotantoon ja kauppaan. Näitä koneita käytetään biolääketieteen, lääketieteen, laadunvalvontaympäristöjen, elintarvikkeiden seurannan ja petrokemian alalla.
XPZ on sitoutunut auttamaan kaikenlaisten puhdistusongelmien ratkaisemisessa. Olemme Kiinan tarkastusviranomaisten ja kemianteollisuuden pääasiallinen toimittaja. Samaan aikaan XPZ-tuotemerkki on levinnyt moniin muihin maihin, kuten Intiaan, Isoon-Britanniaan, Venäjälle, Etelä-Koreaan, Ugandaan ja Filippiineille. XPZ tarjoaa integroituja ratkaisuja räätälöityjen tarpeiden mukaan, mukaan lukien tuotevalikoiman, asennuksen ja käyttökoulutuksen jne.
Näyttely
