Hetki-1
Kunnia-2
Aurora-2
Aurora-F2
Salama-F1
Alemman kerroksen siivouskori, Alemman kerroksen siivouskoriteline, Alemman kerroksen moduulikori,
Asennetaan yksi-, kaksi- tai kolmikerroksiseen pesuriin, asetetaan erilaisiin ruiskutusmoduuleihin, huuhdellaan uudelleenkäytettäviä laboratoriolaseja, keramiikkaa, muoveja, ruostumatonta terästä ja niin edelleen.
| Materiaali | 316L ruostumaton teräs |
| Väri | Matta Ruostumaton teräs |
| Aktiivisuusrulla | Kahdeksan |
| Asennonsäädin | Kaksi |
| Korin rungon työntö- ja vetoliike | 550 mm |
| Nopean rajapinnan halkaisija | 32 mm |
![]()
![]()
![]()
![]()
Koriteline moduuliliitännällä
Manuaalinen työntö- ja vetomekanismilla varustettu tulo- ja lähtökammion puhdistus
Asennettu molempiin ruostumattomasta teräksestä valmistettuihin ohjaimiin
Pikatulppa veden sisääntuloon, pesuvesi kammion ohjaimen takaosasta jokaiseen ruiskutusmoduuliin
| Ulkomitat, korkeus millimetreinä | 148 mm |
| Ulkomitat, leveys millimetreinä | 531 mm |
| Ulkomitat, syvyys millimetreinä | 577 mm |
| Nettopaino | 3 kg |
sertifiointi