Kunnia-2
Aurora-2
Aurora-F2
Salama-F1
Ei-injektiopuhdistuskori
Sopii leveäsuisille astioille, mittakupeille jne.
| Materiaali | 316L ruostumaton teräs |
| Väri | Matta ruostumaton teräs |
| Pienet jousipuristimet | 26 |
| Korkeus | 105 mm |
| Välistys | 60 mm |
Korimoduuli
| Ulkomitat, korkeus millimetreinä | 116 mm |
| Ulkomitat, leveys millimetreinä | 220 mm |
| Ulkomitat, syvyys millimetreinä | 410 mm |
| Nettopaino | kg |