Nouseva-F1
Ruiskutuspuhdistuskori, Ruiskutuspuhdistuskoriteline, Ruiskutusmoduuli
Käytetään näytepullojen puhdistukseen
| Materiaali | 316L ruostumaton teräs |
| Väri | Matta ruostumaton teräs |
| Nopean rajapinnan halkaisija | 32 mm |
| Ruiskutussuutin | Koko 2,5 mm x korkeus 110 mm |
| Suuttimien lukumäärä | 88 kpl |
| Ristipidike | 88 kpl |
Ruiskutustyyppinen moduulipuhdistuskoriteline liitäntäportilla
Täytä moduulikori vasemmalle ja oikealle puolelle
Pikaliitin, puhdas huuhteluvesi moduulikorista jokaiseen ruiskutusmoduulin suuttimeen
| Ulkomitat, korkeus millimetreinä | 170 mm |
| Ulkomitat, leveys millimetreinä | 558 mm |
| Ulkomitat, syvyys millimetreinä | 352 mm |
| Nettopaino | kg |