Nouseva-F1
Ruiskutuspuhdistuskori, Ruiskutuspuhdistuskoriteline, Ruiskutusmoduuli
Käytetään laboratoriolasitavaroiden, kuten erlenmeyerpullojen, kolmiopullojen, pyöreäpohjaisten pullojen, tasapohjaisten pullojen, mittapullojen ja mittasylinterien puhdistukseen.
| Materiaali | 316L ruostumaton teräs |
| Väri | Matta ruostumaton teräs |
| Nopean rajapinnan halkaisija | 32 mm |
| Ruiskutussuutin | Mitat 4 mm x 160 mm |
| Suuttimien lukumäärä | 32 kpl |
| Haltijoiden lukumäärä | 32 kpl |
| Jousikappaleiden asemointi | 32 kpl |
| Pitimien pinnoite | PA |
Ruiskutustyyppinen moduulipuhdistuskoriteline liitäntäportilla
Täytä moduulikori vasemmalle ja oikealle puolelle
Pikaliitin, puhdas huuhteluvesi moduulikorista jokaiseen ruiskutusmoduulin suuttimeen
| Ulkomitat, korkeus millimetreinä | 190 mm |
| Ulkomitat, leveys millimetreinä | 558 mm |
| Ulkomitat, syvyys millimetreinä | 352 mm |
| Nettopaino | kg |