Nouseva-F1
Siivouskori, Koriteline, Moduulikori,
Kaksikerroksinen rakenne, sopii ruiskutuskoritelinemoduuleille ja muille kuin ruiskutuskoritelinemoduuleille
| Materiaali | 316L ruostumaton teräs |
| Väri | Matta ruostumaton teräs |
| Korin tunnistus | Yksi |
| Korin rungon työntö- ja vetoliike | 550 mm |
| Nopean rajapinnan halkaisija | 32 mm |
| Ladattavien moduulien lukumäärä | Kaksi kerrosta |
| Yksikerroksisten moduulien lukumäärä | Kaksi |
Koriteline moduuliliitännällä
Manuaalinen työntö- ja vetomekanismilla varustettu tulo- ja lähtökammion puhdistus
Asennettu molempiin ruostumattomasta teräksestä valmistettuihin ohjaimiin
Pikatulppa veden sisääntuloon, pesuvesi kammion ohjaimen takaosasta jokaiseen ruiskutusmoduuliin
| Ulkomitat, korkeus millimetreinä | 609 mm |
| Ulkomitat, leveys millimetreinä | 619 mm |
| Ulkomitat, syvyys millimetreinä | 790 mm |
| Nettopaino | kg |