Jatkamme parantamista varmistaaksemme, että tuotteiden laatu vastaa markkinoiden ja asiakkaiden standardeja. Yrityksellämme on korkea laadunvarmistusohjelma 202L CE-sertifioidulle vapaasti seisovalle 1-3-kerroksiselle täysautomaattiselle laboratoriolasien pesukoneelle kuivaustoiminnolla. Periaatteenamme on "Kohtuulliset hinnat, edullinen valmistusaika ja paras palvelu". Toivomme voivamme tehdä yhteistyötä useampien asiakkaiden kanssa yhteisen kehityksen ja hyödyn saavuttamiseksi.
jatkamme parantamista varmistaaksemme, että tuotteiden laatu on markkinoiden ja asiakkaiden standardien mukainen. Yrityksellämme on käytössä laadunvarmistusohjelma, joka on laadittuKiinalainen laboratoriolasitavaroiden pesukone ja kuivausrumpu sekä laboratoriopullojen pesukoneMeillä on nyt täydellinen materiaalien tuotantolinja, kokoonpanolinja, laadunvalvontajärjestelmä ja mikä tärkeintä, meillä on nyt paljon patentoitua teknologiaa ja kokenut tekninen ja tuotantotiimi sekä asiantunteva myyntipalvelutiimi. Kaikkien näiden etujen avulla olemme luomassa "hyvämaineisen kansainvälisen nailonmonofilamenttilangan tuotemerkin" ja levittämässä ratkaisujamme jokaiseen maailman kolkkaan. Olemme jatkuvasti liikkeellä ja pyrimme parhaamme mukaan palvelemaan asiakkaitamme.

| Perusparametri | |
| Käyttölämpötila | 5–40 ºC |
| Elektroninen teho | 220 V / 50 Hz tai 380 V / 50 Hz |
| Sähköjohto | 2m/5 * 10m2 |
| Lämmitysteho | 4 kW/9 kW |
| Kokonaisteho | 5 kW/11 kW |
| Pesukammio | 316L ruostumaton teräs |
| Ulkoinen paneeli | 304 ruostumatonta terästä |
| Kapasiteetti | 3202L |
| Peristalttinen pumppu | 4 kappaletta |
| Ohjelmat | 36 oletusarvoa, 100+ mukautettua |
| Pesulämpötila | jopa 95 ºC |
| RS 232 -portti | Tietojen siirtämiseen pesukoneesta |
| Kosketusnäyttö | 7 tuuman värinäyttö |
| Ulkomitta | K/L/S: 990 * 612 * 750 mm |
| Paino | 120 kg |
| Lämpötila-anturi | PT1000 |
| Internet-yhteys saatavilla | |
| Näkyvä ikkuna ovessa | |
| Huuhtelun johtavuuden valvontajärjestelmä | |
| Puhtaan veden tehostuspumppu saatavilla | |
| Tehokas höyrykondensaattori | |
Toiminnon esittely
1. Viivästetty käynnistys: Asetettu pesuaika laskemalla tai kiinteällä kellonajalla
2. Toiminnallinen suojaus eri salasanatasoilla
3. Ohjausjärjestelmä: Mikrotietokoneohjaus, RS485, optokytkimien eristäminen, alkuperäinen tuotu siru, signaalin etäsiirto suojattu.
4. Automaattinen ovijärjestelmä
5. Kiertovesijärjestelmä: Muuttuva käynnistystaajuus Kiertovesipumpun virtaus: 0–600 l/min Paineenvalvonta ja vaahdonestopesu tehokkaan puhdistuksen varmistamiseksi Suihkuvarsi nopeudenvalvonnalla hälyttää esteistä
6. Pesukorijärjestelmä: Pesukori vaihdettavissa millä tahansa tasolla. Monitasoinen ruiskutuspesu ja vaihdettavat korit. Yli kolme vedenottoaukkoa automaattisesti sulkeutuvalla venttiilillä. Automaattinen korin tunnistus ja veden virtauksen säätö.
7. Kapasiteettikorkeus: Yhden tason puhdistuskorkeus: 70 cm Puhdistuskorkeus kahdessa tasossa: 46 cm Puhdistuskorkeus kolmessa tasossa: 17 cm
Hangzhou Xipingzhe Instrument Technology Co., Ltd.
XPZ on johtava laboratoriolasipesukoneiden valmistaja, joka sijaitsee Hangzhoun kaupungissa, Zhejiangin maakunnassa Kiinassa. XPZ on erikoistunut automaattisten lasipesukoneiden tutkimukseen, tuotantoon ja kauppaan. Näitä koneita käytetään biolääketieteen, lääketieteen, laadunvalvontaympäristöjen, elintarvikkeiden seurannan ja petrokemian alalla.
XPZ on sitoutunut auttamaan kaikenlaisten puhdistusongelmien ratkaisemisessa. Olemme Kiinan tarkastusviranomaisten ja kemianteollisuuden pääasiallinen toimittaja. Samaan aikaan XPZ-tuotemerkki on levinnyt moniin muihin maihin, kuten Intiaan, Isoon-Britanniaan, Venäjälle, Etelä-Koreaan, Ugandaan ja Filippiineille. XPZ tarjoaa integroituja ratkaisuja räätälöityjen tarpeiden mukaan, mukaan lukien tuotevalikoiman, asennuksen ja käyttökoulutuksen jne.
Keräämme lisää yritysetua tarjotaksemme innovatiivisia tuotteita korkealla laadulla ja erinomaisella palvelulla säilyttääksemme pitkäaikaisen ystävyytemme.

Näyttely


Jatkamme parantamista varmistaaksemme, että tuotteiden laatu vastaa markkinoiden ja asiakkaiden standardeja. Yrityksellämme on korkea laadunvarmistusohjelma 202L CE-sertifioidulle vapaasti seisovalle 1-3-kerroksiselle täysautomaattiselle laboratoriolasien pesukoneelle kuivaustoiminnolla. Periaatteenamme on "Kohtuulliset hinnat, edullinen valmistusaika ja paras palvelu". Toivomme voivamme tehdä yhteistyötä useampien asiakkaiden kanssa yhteisen kehityksen ja hyödyn saavuttamiseksi.
LaaduntarkastusKiinalainen laboratoriolasitavaroiden pesukone ja kuivausrumpu sekä laboratoriopullojen pesukoneMeillä on nyt täydellinen materiaalien tuotantolinja, kokoonpanolinja, laadunvalvontajärjestelmä ja mikä tärkeintä, meillä on nyt paljon patentoitua teknologiaa ja kokenut tekninen ja tuotantotiimi sekä asiantunteva myyntipalvelutiimi. Kaikkien näiden etujen avulla olemme luomassa "hyvämaineisen kansainvälisen nailonmonofilamenttilangan tuotemerkin" ja levittämässä ratkaisujamme jokaiseen maailman kolkkaan. Olemme jatkuvasti liikkeellä ja pyrimme parhaamme mukaan palvelemaan asiakkaitamme.