Nopeat ja erinomaiset tarjoukset, asiantuntevat neuvonantajat, jotka auttavat sinua valitsemaan oikean ratkaisun kaikkiin tarpeisiisi, lyhyt tuotantoaika, vastuullinen laatu ja ainutlaatuiset tuotteet ja palvelut maksu- ja toimitusasioissa OEM Supply China UL Utx355b DC12V IP67 SMD2835 -injektio-LED-näyttömoduulille. Tervetuloa tutustumaan tuotantolaitokseemme ja luomaan tervetulleita liikesuhteita asiakkaiden kanssa sekä kotimaassa että ulkomailla pitkällä aikavälillä.
Nopeat ja ensiluokkaiset tarjoukset, asiantuntevat neuvonantajat, jotka auttavat sinua valitsemaan oikean ratkaisun kaikkiin tarpeisiisi, lyhyt tuotantoaika, vastuullinen laadunvalvonta sekä ainutlaatuiset tuotteet ja palvelut maksu- ja toimitusasioissa.Kiinan LED-moduuli, RuiskutusmoduuliKehitämme jatkuvasti uutta teknologiaa tuotannon tehostamiseksi ja toimittaaksemme tuotteita kilpailukykyiseen hintaan ja korkeaan laatuun! Asiakastyytyväisyys on meille tärkeää! Voit antaa meille ideasi kehittää ainutlaatuisen suunnittelun omaan malliisi estääksesi liian monta samanlaista osaa markkinoilla! Tarjoamme parasta palvelua kaikkien tarpeidesi tyydyttämiseksi! Ota meihin yhteyttä heti!
Kunnia-2
Aurora-2
Aurora-F2
Salama-F1
Ruiskutuspuhdistuskori, Ruiskutuspuhdistuskoriteline, Ruiskutusmoduuli
Käytetään laboratoriolasitavaroiden, kuten erlenmeyerpullojen, kolmiopullojen, pyöreäpohjaisten pullojen, tasapohjaisten pullojen, mittapullojen ja mittasylinterien puhdistukseen.
| Materiaali | 316L ruostumaton teräs |
| Väri | Matta ruostumaton teräs |
| Nopean rajapinnan halkaisija | 32 mm |
| Ruiskutussuutin | Mitat 6 mm x 220 mm |
| Suuttimien lukumäärä | 8 kpl |
| Haltijoiden lukumäärä | 8 kpl |
| Jousikappaleiden asemointi | 8 kpl |
| Pitimien pinnoite | PA |
Ruiskutustyyppinen moduulipuhdistuskoriteline liitäntäportilla
Täytä moduulikori vasemmalle ja oikealle puolelle
Pikaliitin, puhdas huuhteluvesi moduulikorista jokaiseen ruiskutusmoduulin suuttimeen
| Ulkomitat, korkeus millimetreinä | 253 mm |
| Ulkomitat, leveys millimetreinä | 140 mm |
| Ulkomitat, syvyys millimetreinä | 488 mm |
| Nettopaino | 0,9 kg |