| Mitat (K*L*S) | 990 * 930 * 750 mm |
| Puhdistuskerrosten lukumäärä | 3 kerrosta |
| Kammion tilavuus | 202L |
| Kiertovesipumpun virtausnopeus | 0-600L/min säädettävä |
| Sähkö | 280V/380V |
| Lämmitysteho | 4 kW/9 kW |
| Korin tunnistusjärjestelmä | Standardi |
| Asennusmenetelmä | Vapaasti seisova |
| Kuivaustapa | Kuumailmakuivaus |
Toiminnon esittely
1. Viivästetty käynnistys: Asetettu pesuaika laskemalla tai kiinteällä kellonajalla
2. Toiminnallinen suojaus eri salasanatasoilla
3. Ohjausjärjestelmä: Mikrotietokoneohjaus, RS485, optokytkimien eristäminen, alkuperäinen tuotu siru, signaalin etäsiirto suojattu.
4. Automaattinen ovijärjestelmä
5. Kiertovesijärjestelmä: Muuttuva käynnistystaajuus Kiertovesipumpun virtaus: 0–600 l/min Paineenvalvonta ja vaahdonestopesu tehokkaan puhdistuksen varmistamiseksi Suihkuvarsi nopeudenvalvonnalla hälyttää esteistä
6. Pesukorijärjestelmä: Pesukori vaihdettavissa millä tahansa tasolla. Monitasoinen ruiskutuspesu ja vaihdettavat korit. Yli kolme vedenottoaukkoa automaattisesti sulkeutuvalla venttiilillä. Automaattinen korin tunnistus ja veden virtauksen säätö.
7. Kapasiteettikorkeus: Yhden tason puhdistuskorkeus: 70 cm Puhdistuskorkeus kahdessa tasossa: 46 cm Puhdistuskorkeus kolmessa tasossa: 17 cm





Hangzhou Xipingzhe Biological Technology Co., Ltd.
XPZ on johtava laboratoriolasipesukoneiden valmistaja, joka sijaitsee Hangzhoun kaupungissa, Zhejiangin maakunnassa Kiinassa. XPZ on erikoistunut tutkimukseen, tuotantoon ja kauppaan.automaattinen lasiastioiden pesukonejota sovelletaan biolääketieteeseen, lääketieteelliseen terveydenhuoltoon, laadunvalvontaympäristöön, elintarvikkeiden seurantaan ja petrokemian alalle.
XPZ on sitoutunut auttamaan kaikenlaisten puhdistusongelmien ratkaisemisessa. Olemme Kiinan tarkastusviranomaisten ja kemianteollisuuden pääasiallinen toimittaja. Samaan aikaan XPZ-tuotemerkki on levinnyt moniin muihin maihin, kuten Intiaan, Isoon-Britanniaan, Venäjälle, Etelä-Koreaan, Ugandaan ja Filippiineille. XPZ tarjoaa integroituja ratkaisuja räätälöityjen tarpeiden mukaan, mukaan lukien tuotevalikoiman, asennuksen ja käyttökoulutuksen jne.
Keräämme lisää yritysetua tarjotaksemme innovatiivisia tuotteita korkealla laadulla ja erinomaisella palvelulla säilyttääksemme pitkäaikaisen ystävyytemme.

Näyttely


