Hetki-1
Kunnia-2
Aurora-2
Aurora-F2
Salama-F1
Alemman kerroksen siivouskori, Alemman kerroksen siivouskoriteline, Alemman kerroksen moduulikori
Asennetaan yksi-, kaksi- tai kolmikerroksiseen pesuriin, asetetaan erilaisiin ruiskutusmoduuleihin, huuhdellaan uudelleenkäytettäviä laboratoriolaseja, keramiikkaa, muoveja, ruostumatonta terästä ja niin edelleen.
| Materiaali | 316L ruostumaton teräs |
| Väri | Matta Ruostumaton teräs |
| Aktiivisuusrulla | Kahdeksan |
| Asennonsäädin | Kaksi |
| Korin rungon työntö- ja vetoliike | 550 mm |
Manuaalinen työntö- ja vetomekanismilla varustettu tulo- ja lähtökammion puhdistus
Täytä pesukoneen alaosaan
Kuljeta kaikenlaisia verkkokoreja ja kaikenlaisia korisisusteita
| Ulkomitat, korkeus millimetreinä | 79 mm |
| Ulkomitat, leveys millimetreinä | 529 mm |
| Ulkomitat, syvyys millimetreinä | 546 mm |
| Nettopaino | 2 kg |