Kunnia-2
Aurora-2
Aurora-F2
Salama-F1
Ruiskutuspuhdistuskori, Ruiskutuspuhdistuskoriteline, Ruiskutusmoduuli
Voi puhdistaa 28 kpl pipettiä, 28 kpl näytepulloja ja 9 kpl erlenmeyerpulloja, pulloja, mittapulloja jne.
| Materiaali | 316L ruostumaton teräs |
| Väri | Matta ruostumaton teräs |
| Nopean rajapinnan halkaisija | 32 mm |
| Ruiskutussuutin | x 2,5 mm x K110 mm x 4 mm x korko 160 mm x 6 mm x korko 220 mm |
| Suuttimien lukumäärä | 65 kpl |
| Pipettien istuimet | 28 kpl |
| Ristipidike | 28 kpl |
| Haltijoiden lukumäärä | 9 kpl |
| Jousikappaleiden asemointi | 9 kpl |
| Pitimien pinnoite | PA |
Ruiskutustyyppinen moduulipuhdistuskoriteline liitäntäportilla
Täytä moduulikori vasemmalle ja oikealle puolelle
Pikaliitin, puhdas huuhteluvesi moduulikorista jokaiseen ruiskutusmoduulin suuttimeen
| Ulkomitat, korkeus millimetreinä | 265 mm |
| Ulkomitat, leveys millimetreinä | 190 mm |
| Ulkomitat, syvyys millimetreinä | 493 mm |
| Nettopaino | 3 kg |