Kunnia-2
Aurora-2
Aurora-F2
Salama-F1
Ruiskutuspuhdistuskori, Ruiskutuspuhdistuskoriteline, Ruiskutusmoduuli
Integroidussa moduulissa on 28 pipettiä, 8 kpl erlenmeyerpulloa/mittapulloa/mittalasia/mittalasia jne.
| Materiaali | 316L ruostumaton teräs |
| Väri | Matta ruostumaton teräs |
| Nopean rajapinnan halkaisija | 32 mm |
| Ruiskutussuutin | Mitat 6 mm x 220 mm |
| Suuttimien lukumäärä | 36 kpl |
| Pipettien istuimet | 28 kpl |
| Ristipidike | 8 kpl |
Ruiskutustyyppinen moduulipuhdistuskoriteline liitäntäportilla
Täytä moduulikori vasemmalle ja oikealle puolelle
Pikaliitin, puhdas huuhteluvesi moduulikorista jokaiseen ruiskutusmoduulin suuttimeen
| Ulkomitat, korkeus millimetreinä | 255 mm |
| Ulkomitat, leveys millimetreinä | 190 mm |
| Ulkomitat, syvyys millimetreinä | 493 mm |
| Nettopaino | kg |