Kunnia-2
Aurora-2
Aurora-F2
Salama-F1
Ruiskutuspuhdistuskori, Ruiskutuspuhdistuskoriteline, Ruiskutusmoduuli
mahtuu 56 kpl pipettejä, 56 kpl sentrifugiputkia, koeputkia, tyhjän pullon korkki jne.
| Materiaali | 316L ruostumaton teräs |
| Väri | Matta ruostumaton teräs |
| Nopean rajapinnan halkaisija | 32 mm |
| Ruiskutussuutin | Koko 2,5 mm x korkeus 110 mm |
| Suuttimien lukumäärä | 112 kpl |
| Pipettien istuimet | 56 kpl |
| Ristipidike | 56 kpl |
Ruiskutustyyppinen moduulipuhdistuskoriteline liitäntäportilla
Täytä moduulikori vasemmalle ja oikealle puolelle
Pikaliitin, puhdas huuhteluvesi moduulikorista jokaiseen ruiskutusmoduulin suuttimeen
| Ulkomitat, korkeus millimetreinä | 190 mm |
| Ulkomitat, leveys millimetreinä | 190 mm |
| Ulkomitat, syvyys millimetreinä | 494 mm |
| Nettopaino | kg |