Hetki-1
Kunnia-2
Aurora-2
Aurora-F2
Salama-F1
Ruiskutuspuhdistuskori, Ruiskutuspuhdistuskoriteline, Ruiskutusmoduuli
Käytetään laboratoriolasitavaroiden, kuten erlenmeyerpullojen, kolmiopullojen, pyöreäpohjaisten pullojen, tasapohjaisten pullojen, mittapullojen ja mittasylinterien puhdistukseen.
| Materiaali | 316L ruostumaton teräs |
| Väri | Matta ruostumaton teräs |
| Nopean rajapinnan halkaisija | 32 mm |
| Ruiskutussuutin | Koko 2,5 mm x korkeus 110 mm |
| Suuttimien lukumäärä | 36 kpl |
| Ristipidike | 36 kpl |
Ruiskutustyyppinen moduulipuhdistuskoriteline liitäntäportilla
Täytä moduulikori vasemmalle ja oikealle puolelle
Pikaliitin, puhdas huuhteluvesi moduulikorista jokaiseen ruiskutusmoduulin suuttimeen
| Ulkomitat, korkeus millimetreinä | 114 mm |
| Ulkomitat, leveys millimetreinä | 204 mm |
| Ulkomitat, syvyys millimetreinä | 511 mm |
| Nettopaino | 3,5 kg |