Kunnia-2
Aurora-2
Aurora-F2
Salama-F1
Ruiskutuspuhdistuskori, Ruiskutuspuhdistuskoriteline, Ruiskutusmoduuli
Käytetään laboratoriolasitavaroiden, kuten erlenmeyerpullojen, kolmiopullojen, pyöreäpohjaisten pullojen, tasapohjaisten pullojen, mittapullojen ja mittasylinterien puhdistukseen.
| Materiaali | 316L ruostumaton teräs |
| Väri | Matta ruostumaton teräs |
| Nopean rajapinnan halkaisija | 32 mm |
| Ruiskutussuutin | Mitat 6 mm x 220 mm |
| Suuttimien lukumäärä | 10 kpl |
| Ristipidike | 10 kpl |
Ruiskutustyyppinen moduulipuhdistuskoriteline liitäntäportilla
Täytä moduulikori vasemmalle ja oikealle puolelle
Pikaliitin, puhdas huuhteluvesi moduulikorista jokaiseen ruiskutusmoduulin suuttimeen
| Ulkomitat, korkeus millimetreinä | 253 mm |
| Ulkomitat, leveys millimetreinä | 140 mm |
| Ulkomitat, syvyys millimetreinä | 488 mm |
| Nettopaino | 0,8 kg |