Nouseva-F1
Ruiskutuspuhdistuskori, Ruiskutuspuhdistuskoriteline, Ruiskutusmoduuli
Käytetään pipettien puhdistukseen.
| Materiaali | 316L ruostumaton teräs |
| Väri | Matta ruostumaton teräs |
| Nopean rajapinnan halkaisija | 32 mm |
| Suuttimien lukumäärä | 116 kpl |
| Kehyksen korkeus | 150 mm |
| Pipetin puhdistettava korkeus | 585 mm |
Ruiskutustyyppinen moduulipuhdistuskoriteline liitäntäportilla
Täytä moduulikori vasemmalle ja oikealle puolelle
Pikaliitin, puhdas huuhteluvesi moduulikorista jokaiseen ruiskutusmoduulin suuttimeen
| Ulkomitat, korkeus millimetreinä | 279 mm |
| Ulkomitat, leveys millimetreinä | 558 mm |
| Ulkomitat, syvyys millimetreinä | 352 mm |
| Nettopaino | kg |