Yrityksemme tarkoitus on aina "täyttää asiakkaidemme vaatimukset". Jatkamme korkealaatuisten tuotteiden hankkimista, suunnittelua ja suunnittelua sekä vanhoille että uusille asiakkaillemme ja pyrimme win-win-tilanteeseen sekä kuluttajillemme että meille Kiinassa. Edullinen 126L Lab Industrial Fully Automatic Bottle Glass Washer Hinta. Vilpitön yhteistyö kanssasi tekee huomisesta onnellisen!
Yrityksemme tarkoitus ja pyrkimys on aina "täyttää asiakkaidemme vaatimukset". Jatkamme korkealaatuisten tuotteiden hankkimista, suunnittelua ja suunnittelua sekä vanhoille että uusille asiakkaillemme ja pyrimme win-win-tilanteeseen sekä asiakkaillemme että meille.Kiinalainen lasiesinepesuri ja laboratoriolasiesinepesuriKaikkien näiden tukipalveluiden avulla voimme palvella jokaista asiakasta laadukkailla tuotteilla ja oikea-aikaisilla toimituksilla erittäin vastuullisesti. Nuorena kasvavana yrityksenä emme ehkä ole parhaita, mutta olemme tehneet parhaamme ollaksemme hyvä kumppani.
| Perusparametri | |
| Käyttölämpötila | 5–40 ºC |
| Elektroninen teho | 220 V / 50 Hz tai 380 V / 50 Hz |
| Sähköjohto | 2m/5 * 10m2 |
| Lämmitysteho | 4 kW/9 kW |
| Kokonaisteho | 9 kW/13 kW |
| Pesukammio | 316L ruostumaton teräs |
| Ulkoinen paneeli | 304 ruostumatonta terästä |
| Kapasiteetti | 202L |
| Peristalttinen pumppu | 4 kappaletta |
| Ohjelmat | 36 oletusarvoa, 100+ mukautettua |
| Pesulämpötila | jopa 95 ºC |
| RS 232 -portti | Tietojen siirtämiseen pesukoneesta |
| Kosketusnäyttö | 7 tuuman värinäyttö |
| Ulkomitta | K/L/S: 990 * 612 * 750 mm |
| Paino | 100 kg |
| Lämpötila-anturi | PT1000 |
| Internet-yhteys saatavilla | |
| Näkyvä ikkuna ovessa | |
| Huuhtelun johtavuuden valvontajärjestelmä | |
| Puhtaan veden tehostuspumppu saatavilla | |
| Tehokas höyrykondensaattori | |
Toiminnon esittely
1. Viivästetty käynnistys: Asetettu pesuaika laskemalla tai kiinteällä kellonajalla
2. Toiminnallinen suojaus eri salasanatasoilla
3. Ohjausjärjestelmä: Mikrotietokoneohjaus, RS485, optokytkimien eristäminen, alkuperäinen tuotu siru, signaalin etäsiirto suojattu.
4. Automaattinen ovijärjestelmä
5. Kiertovesijärjestelmä: Muuttuva käynnistystaajuus Kiertovesipumpun virtaus: 0–600 l/min Paineenvalvonta ja vaahdonestopesu tehokkaan puhdistuksen varmistamiseksi Suihkuvarsi nopeudenvalvonnalla hälyttää esteistä
6. Pesukorijärjestelmä: Pesukori vaihdettavissa millä tahansa tasolla. Monitasoinen ruiskutuspesu ja vaihdettavat korit. Yli kolme vedenottoaukkoa automaattisesti sulkeutuvalla venttiilillä. Automaattinen korin tunnistus ja veden virtauksen säätö.
7. Kapasiteettikorkeus: Yhden tason puhdistuskorkeus: 70 cm Puhdistuskorkeus kahdessa tasossa: 46 cm Puhdistuskorkeus kolmessa tasossa: 17 cm




Hangzhou Xipingzhe Biological Technology Co., Ltd.
XPZ on johtava laboratoriolasipesukoneiden valmistaja, joka sijaitsee Hangzhoun kaupungissa, Zhejiangin maakunnassa Kiinassa. XPZ on erikoistunut automaattisten lasipesukoneiden tutkimukseen, tuotantoon ja kauppaan. Näitä koneita käytetään biolääketieteen, lääketieteen, laadunvalvontaympäristöjen, elintarvikkeiden seurannan ja petrokemian alalla.
XPZ on sitoutunut auttamaan kaikenlaisten puhdistusongelmien ratkaisemisessa. Olemme Kiinan tarkastusviranomaisten ja kemianteollisuuden pääasiallinen toimittaja. Samaan aikaan XPZ-tuotemerkki on levinnyt moniin muihin maihin, kuten Intiaan, Isoon-Britanniaan, Venäjälle, Etelä-Koreaan, Ugandaan ja Filippiineille. XPZ tarjoaa integroituja ratkaisuja räätälöityjen tarpeiden mukaan, mukaan lukien tuotevalikoiman, asennuksen ja käyttökoulutuksen jne.
Keräämme lisää yritysetua tarjotaksemme innovatiivisia tuotteita korkealla laadulla ja erinomaisella palvelulla säilyttääksemme pitkäaikaisen ystävyytemme.

Näyttely

Yrityksemme tarkoitus on aina "täyttää asiakkaidemme vaatimukset". Jatkamme korkealaatuisten tuotteiden hankkimista, suunnittelua ja suunnittelua sekä vanhoille että uusille asiakkaillemme ja pyrimme win-win-tilanteeseen sekä kuluttajillemme että meille Kiinassa. Edullinen 126L Lab Industrial Fully Automatic Bottle Glass Washer Hinta. Vilpitön yhteistyö kanssasi tekee huomisesta onnellisen!
Kiina Halpa hintaKiinalainen lasiesinepesuri ja laboratoriolasiesinepesuriKaikkien näiden tukipalveluiden avulla voimme palvella jokaista asiakasta laadukkailla tuotteilla ja oikea-aikaisilla toimituksilla erittäin vastuullisesti. Nuorena kasvavana yrityksenä emme ehkä ole parhaita, mutta olemme tehneet parhaamme ollaksemme hyvä kumppani.