Ratkaisumme ovat asiakkaidemme erittäin arvostamia ja luotettavia, ja ne täyttävät jatkuvasti muuttuvat taloudelliset ja sosiaaliset vaatimukset parhaan hinnan osalta Kiinan P-Audio-tyylisille 15 tuuman kaiuttimen osille ja kaiutinkorille. Tervetuloa keskustelemaan kanssamme, jos olet kiinnostunut ratkaisustamme. Tarjoamme sinulle yllätyksen laadusta ja hinnasta.
Ratkaisumme ovat asiakkaidemme keskuudessa erittäin tunnettuja ja luotettavia, ja ne täyttävät jatkuvasti muuttuvat taloudelliset ja sosiaaliset vaatimukset.Kiinan PA-kehyksen ja PA-kaiuttimien osien hintaMaailmanlaajuisen taloudellisen integraation tuoessa haasteita ja mahdollisuuksia xxx-teollisuudelle, yrityksemme on tiimityöskentelyn, laadun, innovaatioiden ja molemminpuolisen hyödyn ansiosta riittävän varma tarjota asiakkaillemme vilpittömästi päteviä ratkaisuja, kilpailukykyistä hintaa ja erinomaista palvelua sekä rakentaa valoisampaa tulevaisuutta korkeamman, nopeamman ja vahvemman hengessä ystäviemme kanssa jatkamalla kurinalaisuuttamme.
Hetki-1
Kunnia-2
Aurora-2
Aurora-F2
Salama-F1
Alemman kerroksen siivouskori, Alemman kerroksen siivouskoriteline, Alemman kerroksen moduulikori,
Asennetaan yksi-, kaksi- tai kolmikerroksiseen pesuriin, asetetaan erilaisiin ruiskutusmoduuleihin, huuhdellaan uudelleenkäytettäviä laboratoriolaseja, keramiikkaa, muoveja, ruostumatonta terästä ja niin edelleen.
| Materiaali | 316L ruostumaton teräs |
| Väri | Matta Ruostumaton teräs |
| Aktiivisuusrulla | Kahdeksan |
| Asennonsäädin | Kaksi |
| Korin rungon työntö- ja vetoliike | 550 mm |
| Nopean rajapinnan halkaisija | 32 mm |
Koriteline moduuliliitännällä
Manuaalinen työntö- ja vetomekanismilla varustettu tulo- ja lähtökammion puhdistus
Asennettu molempiin ruostumattomasta teräksestä valmistettuihin ohjaimiin
Pikatulppa veden sisääntuloon, pesuvesi kammion ohjaimen takaosasta jokaiseen ruiskutusmoduuliin
| Ulkomitat, korkeus millimetreinä | 158 mm |
| Ulkomitat, leveys millimetreinä | 528 mm |
| Ulkomitat, syvyys millimetreinä | 566 mm |
| Nettopaino | 3 kg |