Tuotekuvaus:
Soveltamisala
Automaattinen pesukone, jota käytetään elintarvike-, maatalous-, lääke-, metsätalous-, ympäristö-, maataloustuotteiden testaus-, laboratorioeläin- ja muilla vastaavilla aloilla lasiesineiden puhdistusliuosten tarjoamiseen. Käytetään erlenmeyer-pullojen, mittapullojen, pipettien, injektiopullojen, petrimaljojen jne. puhdistukseen ja kuivaukseen.
Tekniset tiedot:
| Mitat (K*L*S) | 990 * 612 * 750 mm |
| Puhdistuskerrosten lukumäärä | 1–3 kerrosta |
| Kammion tilavuus | 202L |
| Kiertovesipumpun virtausnopeus | 0-600L/min säädettävä |
| Sähkö | 280V/380V |
| Lämmitysteho | 4 kW/9 kW |
| Korin tunnistusjärjestelmä | Standardi |
| Asennustapa | Vapaasti seisova |
| Kuivaustapa | EcoDry-toiminto |
![]()
![]()
![]()
![]()
Toiminnan hallinta
1. Pesun aloitusviivetoiminto: laitteessa on ajanvarauskäynnistys ja ajastinkäynnistys, jotka parantavat asiakkaan työtehokkuutta
2. OLED-moduulin värinäyttö, itsevalaistus, korkea kontrasti, ei katselukulman rajoituksia
3. tason salasananhallinta, joka voi täyttää erilaisten hallintaoikeuksien käytön
4. Laitteiston vianmääritys ja ääni- ja tekstikehotteet
5. Puhdistustietojen automaattinen tallennustoiminto (valinnainen)
6.USB-puhdistustietojen vientitoiminto (valinnainen)
7. Mikrotulostintietojen tulostustoiminto (valinnainen)
Tekninen innovaatio:
——Modulaariset siivouskorit
![]()
>![]()
Hangzhou Xipingzhe Biological Technology Co., Ltd.
XPZ on johtava laboratoriolasipesukoneiden valmistaja, joka sijaitsee Hangzhoun kaupungissa, Zhejiangin maakunnassa Kiinassa. XPZ on erikoistunut automaattisten lasipesukoneiden tutkimukseen, tuotantoon ja kauppaan. Näitä koneita käytetään biolääketieteen, lääketieteen, laadunvalvontaympäristöjen, elintarvikkeiden seurannan ja petrokemian alalla.
XPZ on sitoutunut auttamaan kaikenlaisten puhdistusongelmien ratkaisemisessa. Olemme Kiinan tarkastusviranomaisten ja kemianteollisuuden pääasiallinen toimittaja. Samaan aikaan XPZ-tuotemerkki on levinnyt moniin muihin maihin, kuten Intiaan, Isoon-Britanniaan, Venäjälle, Etelä-Koreaan, Ugandaan ja Filippiineille. XPZ tarjoaa integroituja ratkaisuja räätälöityjen tarpeiden mukaan, mukaan lukien tuotevalikoiman, asennuksen ja käyttökoulutuksen jne.
Keräämme lisää yritysetua tarjotaksemme innovatiivisia tuotteita korkealla laadulla ja erinomaisella palvelulla säilyttääksemme pitkäaikaisen ystävyytemme.
Sertifikaatit:
Usein kysytyt kysymykset:
K1: Miksi valita XPZ?
Olemme Kiinan tarkastusviranomaisten ja kemianteollisuuden yritysten tärkein toimittaja.
Tuotemerkkimme on levinnyt moniin muihin maihin, kuten Intiaan, Isoon-Britanniaan, Venäjälle, Afrikkaan ja Eurooppaan.
Tarjoamme räätälöityihin tarpeisiin perustuvia integroituja ratkaisuja, jotka sisältävät tuotevalinnan, asennuksen ja käyttökoulutuksen.
K2: Millaisen lähetyksen asiakas voi valita?
Yleensä laiva meritse, ilmateitse.
Pyrimme parhaamme mukaan täyttämään asiakkaiden kuljetustarpeet.
K3: Kuinka varmistaa tuotteen laatu ja huoltopalvelu?
Meillä on CE- ja ISO-laatusertifikaatit sekä muita vastaavia.
Meillä on erinomainen huoltopalvelu ja huoltoinsinööri.
Tuotteillamme on takuuaika.
K4: Tölkkiwevierailla tehtaallasi verkossa?
Olemme erittäin kannustavia.
K5: Minkä maksutavan asiakas voi valita?
T/T, L/C ja jne.